ארכיון הבלוג

יום שלישי, 2 ביוני 2015

מוקסה בוקס - פוסט מהפייסבוק שלנו

פוסט זה רלוונטי היום אולי יותר מתמיד כשהטמפ' בחוץ מגיע לכ-40 מעלות! כולנו יודעים שחשיפה מוגזמת לחום או לטמפרטורות גבוהות מדי עלול ליבש, להחליש ולעייף את הגוף. אך מצד שני כולנו מכירים גם את תחושת החום הנעימה המופיעה בעקבות חשיפה מבוקרת לשמש, המצליחה להחדיר לגוף חיות וכוח.
גם ברפואה הסינית, כבר לפני מספר מאות ואף אלפי שנים הבינו כי תרפית החום (בדומה לשמש), היא תצורת טיפול יעילה ואפקטיבית מאוד לחיזוק האדם ולטיפול במגוון בעיות רפואיות, ביניהן כמובן הטיפול בכאב.
היות והרפואה הסינית מתבססת בעיקר על הטיפול באמצעות צמחי מרפא (בלקיחה פנימית ובשימוש חיצוני), פיתחו הסינים שיטת טיפול להקרנת חום על גוף האדם באמצעות שריפת עשבי מרפא שונים.
תרפית החום מתאימה בעיקר לשלב "החיזוק והשיקום" בטיפול בכאב, כאשר אנו מעוניינים לשפר זרימת דם, להפחית נוקשות ומתח מהשרירים, גידים ומפרקים, לעודד שינוע של נוזלים ובעיקר לעודד את הגוף לספק את חומרי ההזנה הדרושים לתהליך הריפוי והתיקון של הרקמה הפגועה.
אחת השיטות להקרנת החום היא באמצעות קופסא הנקראת "MOXA BOX" שבתוכה שמים סיגרים של מקלות "מוקסה" העשויות בעיקר מצמח לענה מיובש. את המקלות מדליקים בתוך הקופסא ובתהליך השריפה נוצר חום נעים שמוקרן על אזור הכאב.
לאור האפקטיביות הגבוהה של תרפית החום, פתחנו מרפאה יחודית העוסקת רק בטיפול במוקסה בימי שלישי בבוקר. ביום זה המטופלים מגיעים לקבל טיפול בחום למשך 30-45 דק' באזורים שונים בגוף במטרה להקל על כאבים ואף לחזק את המערכות הפנימיות של הגוף.
רוצים לקרוא עוד על הטיפול במוקסה?? היכנסו למאמר שלנו כאן - >
http://www.sinit-bakehila.co.il/2015/03/blog-post.html

אין תגובות:

פרסום תגובה