ארכיון הבלוג

אודות המרכז

מרכז "רפואה סינית בקהילה" נסגר בחודש אוקטובר 2017, לאחר 8 שנים של עשייה מבורכת!
ניתן ליצור קשר עם בעלי המרכז לשעבר לתיאום טיפולים ולקבלת פרטים נוספים:

אריאל חודורקובסקי - 054-5962233 - www.arielclinic.com
תום רוטנברג - 050-6818590 - www.tomtcm.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מרכז "רפואה סינית בקהילה" 
נוסד בשנת 2009 בחיפה, על-ידי אריאל חודורוקבסקי ותום רוטנברג - מטפלים מוסמכים לרפואה סינית מסורתית, בוגרי לימודים מלאים בארץ ולימודים מתקדמים בבתי החולים בסין ומורים לאומנויות הלחימה הסיניות. 
המרכז הוקם במטרה לאפשר לקהילה המקומית לקבל מענה רפואי משלים לבעיות רפואיות שונות באמצעות כלי הטיפול היעילים של הרפואה הסינית המסורתית.במרפאה מתקיימים טיפולים פרטיים (אחד על אחד) בהם משלבים את כל כלי הטיפול של הרפואה הסינית בהתאם לצורך הרפואי (דיקור, צמחים, כוסות רוח, טווינא, מוקסה ועוד)  ובנוסף משולבים איתם שיעורי תנועה מתוך עולם הצ'י-קונג, קונג-פו, טאי-צ'י ועוד. כל זאת, במטרה להעניק למטופל את היכולת לשקם ולשפר את הבריאות האישית שלו. 


בנוסף לכך, קיימת מחלקה פנימית בלב ליבו של המרכז - 'קליניקת הכאב הקהילתית' שלה תשתית מקצועית ענפה המאפשרת ביצוע של טיפולים בדיקור סיני בתדירות גבוהה ובמחירים נגישים, במטרה לאפשר למטופלים הסובלים מכאבים אקוטים או כרונים לבצע טיפולים בעצימות גבוהה (תדירות של 2-4 פעמים בשבוע) שיאפשרו השגת שיפור קליני מהיר ואפקטיבי יותר.
מחלקה זו מהווה שלוחה קלינית לטיפולים הפרטיים.

כחלק מהטיפול הפרטי, מטפלים גם בילדים ותינוקות בדגש על מחלות אף, אוזן, גרון, נשימה ועיכול. הטיפול מתבצע בעיקר באמצעות צמחי המרפא הסיניים שימשו מאז ומעולם כטיפול הבחירה בילדים ותינוקות. שילוב של פשטות, העדר תופעות לוואי, גישה עדינה ולא חודרנית הופכים את הטיפול בצמחי מרפא סיניים לכלי טיפול יעיל ואפקטיבי למגוון מחלות ילדים.

מאפייני התשתית הייחודית של קליניקת הכאב הקהילתית:
1. צוות מטפלים מוסמך - הפועלים יחדיו בכל טיפול וטיפול. בכך מתאפשר לשלב הרבה מאוד כלי טיפול בכל טיפול, לבצע סיעור מוחות ולאפשר טיפול מקיף וממוקד יותר.
2. מחירים הוגנים  וזמינות גבוהה - טיפולים המתבצעים בתדירות "רפואית" גבוהה, להשגת אפקט מצטבר מהיר ויעיל (בדומה לאופן שהדיקור מתקיים בבתי החולים בסין).
3. שילוב כלי טיפול כגון עשבי מרפא, דיקור סיני, כוסות רוח, טווינא, טיפול חיצוני בצמחים (תחבושות/קומפרסים/משחות), אלקטרו-אקופנקטורה, מוקסה וטכניקות חימום נוספות - מאפשר לנו להגדיל את הרזולוציה והיעילות הטיפולית.
כמו כן, מתקיימות פעילויות שוטפות של מחלקת ההדרכה של המרכז, כגון: קורסים מקצועיים, הרצאות לקהל הרחב, ימי עיון וסדנאות. מטרת המחלקה היא לקדם ולשפר את הרמה המקצועית של המטפלים בארץ ולחנך את האוכלוסייה האזרחית המקומית להכרה נכונה של הרפואה הסינית ותפקידה במערך הבריאות הציבורי.

תצורת התשלום בקליניקה:
הקליניקה פועלת במתכונת של תשלום תקופתי  - לרוב תשלום לתקופה של 4 שבועות/חודש ימים.
במסגרת תקופת התשלום כל סוגי הטיפולים כלולים במחיר זה, ללא מגבלה ובהתאם להמלצות צוות המטפלים. לדוג': טיפול בצמחי מרפא (פורמולות), טיפולים בקליניקת הכאב הקהילתית, טיפולים פרטיים ושיעורי צ'י-קונג.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה