ארכיון הבלוג

למה אצלנו?

תשתית הטיפול הייחודית של מרכז רפואה סינית בקהילה, מאפשרת מתן פתרונות יחודיים בתחום הכאב! מאז שנת 2009 ביצענו למעלה מ-18,000 טיפולים בדיקור סיני בשילוב כלי טיפול נוספים, למגוון בעיות רפואיות שונות.
שילוב של צוות מטפלים מוסמך בעלי הכשרה מקיפה, שילוב כלי טיפול רבים, תדירות טיפולים רפואית ומותאמת, מחירים הוגנים וניסיון קליני עשיר - מאפשרים לנו לתת לכם מענה רחב ומדויק למגוון בעיות כאב שונות.


צוות המטפלים:

בעלי הכשרה מקיפה בארץ ובסין בעלי ניסיון קליני עשיר, המטפלים בו-זמנית יחדיו בכל מטופל. כאשר שני מטפלים  עובדים על כל מטופל יחדיו, ניתן לשלב כמות גדולה יותר של כלי טיפול, לבצע סיעור מוחות ולהשיג תוצאות קליניות טובות יותר

בעת הגעה של מטופל לקליניקה, אחד המטפלים יושב עמו, אוסף מידע ומבצע אבחנה סינית ולאחר מכן לוקח אותו לחדר הטיפולים בכדי לבצע את הדיקור הסיני. כעבור כ-30 דק' המטפל השני מוציא את המחטים ומבצע את המשך הטיפול כנדרש. המשך הטיפול יכול לכלול עיסוי (טווינא), כוסות רוח, חבישה חיצונית של צמחי מרפא, גירוי חשמלי, חימום באמצעים שונים ועוד ועוד. טיפול תחת צוות מטפלים העובד בסינכרון יחדיו, מאפשר השגת תוצאות קליניות טובות יותר, בזמן קצר יותר. משך זמן הטיפול כשעה.

מעבר להכשרתם של אריאל ותום כמטפלים מוסמכים ברפואה סינית מסורתית, בוגרים מצטיינים בארץ ולימודי המשך בסין, הם עוסקים גם בתחום טיפול יחודי המהווה ענף לרפואה הסינית המסורתית - רפואת הלוחמים הסיניים לטיפול בכאב וטראומה - DIT DA . זוהי רפואה העוסקת בעיקר בפתרונות כאב באמצעות שימוש חיצוני של עשבי מרפא והמקורות שלה משוייכים לאומנויות הלחימה הסיניות.
אריאל ותום עוסקים כל אחד באומנויות הלחימה הסיניות כ-20 שנה ומשמשים כמורים לקונג-פו מסורתי.

שילוב כלי טיפול:
מטפל טוב יודע מתי מתחיל ומסתיים כל כלי טיפול, הוא מכיר היטב את היתרונות והמגבלות שלהם.
שילוב כלי טיפול רבים ומגוונים בטיפול כאב הינו קריטי להצלחה הטיפולית.

אצלנו במרכז אנו משלבים את כלי הטיפול הבאים בכל טיפול, בהתאם לצורך ולנדרש:
א. דיקור סיני
ב. דיקור עם גירוי חשמלי (אלקטרו-אקופנקטורה)
ג. מתן צמחי מרפא (פורמולות) בלקיחה פנימית
ד. כוסות רוח בטכניקות שונות
ה. טווינא (הפיזיותרפיה הסינית) - עיסוי סיני רפואי
ו.  מוקסה - טכניקות חימום שונות באמצעות צמח הלענה
ז. חבישות ורטיות חיצונית באמצעות עשבי מרפא
ח. פלסטרים נגד כאב מעשבי מרפא
ט. שימוש בקומפרסים צמחים לעיסוי וחימום
י.  מתן תרגילי תנועה, חיזוק ומתיחה מתוך הניסיון הקליני העשיר של המטפלים העוסקים
    למעלה מ-20 שנה בא
ומנויות לחימה סיניות (קונג-פו).
כ. גוואשה - טיפול בעיסוי חיצוני באמצעות כלים מיוחדים

תדירות טיפולים "רפואית":
על-מנת להשיג תוצאות קליניות טובות, חובה לבצע את הטיפולים בתדירות "הרפואית" הנדרשת.
בביה"ח בסין, נהוג לבצע דיקור סיני בתדירות יומית או דו-יומית ואף במקרים מסויימים פעמיים ביום.

אצלנו במרכז אנו דוגלים בביצוע של טיפולים בתדירות גבוהה מהרגיל בארץ (כ-3 פעמים בשבוע בשלב הראשון) כדי שנוכל לבחון את ההשפעה של הטיפול בזמן קצר יותר ולא "למרוח" אותו לאורך זמן.

כפי שרוב התרופות ותוספי התזונה ניתנים בתדירות יום-יומית ובדיוק כפי שנהוג לעשות ספורט מספר פעמים בשבוע, כך גם את הדיקור יש לבצע בתדירות שכזו על-מנת שיוכל לתת מענה רחב ומקיף לבעיית הכאב הכרונית.

מחירים הוגנים:
היות והשיקול המקצועי הוא העומד בראשינו, מחירי הטיפול בקליניקה מאוד הוגנים, בכדי לאפשר למטופלים להגיע בתדירות הנדרשת לטיפולים ולשלב את מרבית כלי הטיפול יחדיו.

יחס אישי ומקצועיות:
היחסי האישי מצוות המטפלים וחוסר ההתפשרות המקצועית היא המאפשרת לנו להצליח ולעזור למרבית מטופלינו הסובלים מכאבים כרונים לאורך זמן.

אין תגובות:

פרסום תגובה