ארכיון הבלוג

מטופלים מספרים

יפה מספרת: 30.8.16
לאריאל, תום ולכל צוות הקליניקה,

תודה!
הגעתי אליכם לפני מס' חודשים כואבת ודואבת במקומות שונים בגופי.
פרקים, ברכיים, כתפיים ועוד מקומות אשר גרמו לי לסבל וחוסר שקט מכאב וטרדה.
היום, הנני מסיימת סדרת טיפולים בידיכם המקצועיות ללא כאבים ובהתרוממות רוח ובתחושה בריאה יותר.

האווירה הנעימה,היחס האישי מצידכם ומצד יתר הצוות עודדה אותי לשוב מדי טיפול לקראת היעד הנכסף - להירפא.​

תודה על האבחונים הפרטניים מדי ביקור אשר סרקו את מצבי ועודדו אותי מדי טיפול לשקף את מצבי ולהעלותו בפניכם להמשך או שינוי הטיפול.

החלטתי שאחזור, בלי נדר, מדי עונה לקבל את טיפולכם המסור לצורך מניעה וחיזוק.
שוב תודה והמשך הצלחה לכם.

בברכה,
בהט יפה

סופי מספרת: 8.8.16
הגעתי למרפאה עם גנגליון ביד ימין שנוצר עקב עבודה מאומצת של יד (ציור) ועם חוות דעת של האורתופד שהשלב הבא זה ניתוח. מאוד לא אהבתי את הרעיון והחלטתי לעשות טיפול ברפואה סינית.

במשך הטיפול של כ-3 חודשים (12 טיפולים) היות תקופות שהמצב השתפר כאשר הגנגליון כמעט נעלם ולא כאב וגם היתה תקופה כאשר הוא גדל חזרה (לגודל של כ-3 ס״מ קוטר וגובה של כ- 2ס״מ), אבל הכאבים הלכו והפחיתו. בעקרון זה מה שהפריעה הכי הרבה - הכאבים. לקראת סוף טיפול הגנגליון היה עדיין קיים מופחת בגודל וכאבים נעלמו. היתי צריכה להמשיך במעקב אצל אורתופד. 

אבל במשך כשבועיים אחרים סיום טיפול במרפאה הוא פשוט נעלם. כיום אחרי כחצי שנה אחרי סיום הטיפול אני לא חשה שום כאבים באיזור. לפעמים, אחרי עבודה מעומצת של היד יש רגישות במקום ואז אני פשוט משתמשת בתחבושת כותנה של ספורטאים שמחזיקה את המקום קצת וזה עובר....

סוף סיפור 😄 
המון תודות לכל צוות המרפאה,
על יחס אישי ביותר, על טיפול מוצלח ועל שמירת קשר גם לאחר ביום הטיפול.


מור אפרת
(19/02/2015 10:26:00)

למדתי מכם ובהשראתכם שכל צעד בחיים הוא התקדמות ואין באמת "הליכה אחורה", כי מכל דבר צומחים ולמדים, ומכאן שכל בחירה תקדם באותה נקודת זמן שאחליט אותה ותהיה המדוייקת מבלי לקטלג אותה כ"נכונה" או "לא נכונה".
הניסיון והחכמה שכל אחד מכם מביא מהקונג פו מתמזגים עם רוח הטיפול והראייה השלמה שלכם על המצב הבריאותי של הגוף, כמו גם של התודעה.
פגשתם אותי בשלב משמעותי בחיים שלי, והכרתם אותי בשני מצבי הצבירה - כשאני מעורבת בתוך העולם, וכשאני בפרישות ממנו. אתם חלק מהתהליך העצום הזה שלי, ולכן יש לכך השפעה מיוחדת ומיטיבה עבורי.
משמח אותי לראות איך תוך שנים ספורות, "סינית בקהילה" קרמה עור וגידים בקנה מידה רחב כל כך, הכתה גלים, והיום היא פעילה, חיה בועטת ועושה חיל.
לאחר שהייתי מטופלת בקליניקה, אני מבינה שזה רק הודות למי שאתם ולכוונה שלכם להועיל, להשפיע, לתרום ולטפל ממקום של לב.
תודה!
בהערכה גדולה
מור אפרת
הפרושה הבודהיסטית מהיער
ואדי שיח
כרמליה
פברואר 2015

אפרת מור
(19/02/2015 10:25:00)

אריאל תום וניצן היקרים,
כברת דרך קצרה אך כה משמעותית עברתי אתכם יחד, ועם כל אחד מכם בנפרד.
השלם גדול מסך חלקיו, ואכן - השילוב הסינרגטי בין הרוח האישית של כל אחד מכם, שיוצר את "סינית בקהילה" הוא אכן בעל עצמה, הרמוניה ותרפיה גם יחד.
באשר לבעיותי הבריאותיות, במשך למעלה מ10 שנים עברתי בין רופאים ומטפלים הוליסטיים, ובאופן נחרץ ויוצא מן הכלל אני יכולה לומר שלא חוויתי רמה של יחס אישי, הקשבה אמיתית, אמפתיה ושיתוף בתהליך הטיפ]ולי כפי שחוויתי איתכם, כשכל אלה באים לצד מקצועיות ומומחיות בתחומכם, ההשפעה התרפואטית הכוללת היא רבת עוצמה. נדהמתי לגלות את מגוון הכלים שבהם אתם משתמשים בקליניקה, בשונה מטיפולים ברפואה סינית שעברתי בעבר.
תום ואריאל - תודה אישית לכם לא רק על הטיפול המקצועי והמסור, אלא גם על האקסטרה זמן שהקדשתם לי (גם כשלא היה לכם זמן) , על שקידמתם אותי ובחיוך בכל פעם שהגעתי וברכתם אותי בברכת "תרגישי טוב" עם מבט מלא כוונה, בסיומו של כל טיפול.

דליה שורצבלט   (דואר אלקטרוני)
(19/08/2014 15:14:00)

סיימתי 10 טיפולים אצל אריאל ותום לטיפול בכאבי הברכיים ולהורדת סטרס כללית.טופלתי באיכפתיות ובחמימות רבה בדיקור ובכוסות רוח. הטיפולים עזרו לי מאד והקלו על מכאובי.בעתיד אם אצטרך אפנה אליהם שוב.

בלהה
(27/07/2014 20:27:00)

אני טופלתי בדיקור במספר מקומות. אצל אריאל ותום מצאתי טיפול מגווון שלא הכרתי בעבר. הודות למגוון הטיפולים והידע הרב שגילו הרופאים כאבים שחשתי הוחלשו מאד. בעיקר התרשמתי מהאבחון המקדים כל טיפול בו נדרשתי להתיחס באופן ממוקד למקומות הכואבים ולתהליך הרפוי שאני עוברת. אני מתכוונת להמשיך לחזור על טיפולים בקליניקה זו במידה ואצטרך.

E.V
(14/06/2014 13:27:00)

אני מאוד מודה לאריאל ולתום לעזרה. הם הראו לי בתקופה זו, כאשר סבלתי מאוד בגלל כאבים בעמוד השידרה עקב פריצת דיסק ועוד בזמן שהגעתי כולי בתוך הדמעות בגלל כאב בלתי נסבל, קבלתי טיפולים ברמה מקצועית גבוהה, כפי שהם נותנים. בזכות הטיפולים הרגשתי הקלה משמעותית. בנוסף סבלתי גם מכאבים בפנים (עצב פנים)
ועכשיו המצב השתפר . כשנכנסים לתוך המרפאה, ולאחר מכן פוגשים את ניצן (מנהלת המרפאה) שהיא כל כך נחמדה וחמודה וממש נופלים לתוך אווירה נעימה. אני ממליצה לכולם להשתמש במרפאה מצוינת זאת. תודה לאריאל, תום. תודה שהיכרתי אותכם. Emma

אולגה לוגין
(26/05/2014 20:31:00)

התמזל מזלי לפגוש אתכם!
מזה שנים רבות סבלתי מבעיות של מערכת עיכול ואף טיפול ושום כדורים לא פתרו לי את הבעיה (גזים, נפיחויות בבטן ועצירויות קשות...)
כמובן הבעיה הזו התלוותה בעצבים רבים, אי נוחות וכל מה שנובע מזה... אין צורך לפרט כי מי שסובל מבעיה הזאת יודע בדיוק מה זה...
הדבר היחידי שמעולם לא ניסיתי זה דיקור...
והנה אני כבר אחרי...יותר רגועה, בלי גזים ונפיחויות, בלי עצירויות.. רק מה שנשאר הוא געגוע ליחס החם, האכפתי ולחיוכים של ניצן המקסימה...תום ואריאל ...חלק גדול בליבי שלכם!
אני אוהבת אתכם!
ישר כוח

לנה ק. מ.   (דואר אלקטרוני)
(13/04/2014 23:40:00)

אריאל, תום, דינה וניצן היקרים!
ברצוני להודות לכם על ליווי, תמיכה וטיפול מסור בו זכיתי מידיכם!
הגעתי אליכם אחרי תקופה ארוכה של ניסיונות כניסה להריון וטיפולי פוריות.
הייתי מיואשת מהטיפולים והגישה הקונבנציונאלית.
אצלכם מצאתי אוזן קשבת, מקצועיות, יכולת איבחון והתאמת טיפול אישי.
הביקורים בקליניקה השרו אווירת רוגע ועזרו לגישה חיובית.
מודה לכם ומאחלת עוד הרבה הצלחות :)
באהבה

מיה - בת שנתיים.
(03/03/2014 14:27:00)

נכון לעכשיו אני רואה תוצאות נפלאות, מנובמבר מיה הייתה חולה פעמיים, הכוונה שלי למחלה עם חום. בשני הפעמים האלה הכל עבר תוך יום-יומיים. וזאת למרות שמיה נמצאת במסגרת של גן ושם היו כמה סיבובים של מחלות ויראליות די קשות. רואים, שכאשר היא "נדבקת" הגוף מתמודד עם המחלה והיא יוצאת מזה, אולי עם קצת שיעול ונזלת שעוברים מהר. אם להשוות לשנה שעברה, כאשר מיה הייתה חולה כל החורף ברצף, נדבקה בכל המחלות האפשריות, ומה שהכי חשוב הייתה חולה במחלות אלה בצורה הקשה ביותר עד כדי כך שאושפזה בבית חולים.

בנוסף לכך הייתה בעיה רצינית עם שיעול וליחה הלא נפסקים ואשר הפריעו למיה בשינה. מתחילת הטיפול בפורמולה המצב התחיל להשתפר ונכון לרגע זה תופעה הזו נעלמה. כמו כן חייבת לציין שיפור ביציאות ותיאבון.

מיה קיבלה פורמולה בצורה מאוד מסודרת: בוקר וערב, ממוסת בשתי כפות של מיים וממש אהבה לקבל את ה”סירופ”.

אין ספק שאני ממליצה על הטיפול שבהחלט מחזק את הגוף ועוזר לגוף "ללמוד" להתמודד עם מצבי חולי למניהם. 

שלמה. פ.
(20/02/2014 10:15:00)

לאריאל ותום,
תום ואריאל היקרים, אין בפי מילים להוקיר ולהעריך את מאמציכם להביא מזור ורפואה בסבלנות, ברגישות ובעדינות נפלאה.
הגעתי אליכם עם כאבי גב וכתף מטרידים ובסייעתא דשמייא אודות לטיפולכם המקצועי והטיפים המיוחדים, הם פחתו וכמעט נעלמו.
ברכותי לכם שתמשיכו להיות שלוחי הבורא בנאמנות ולהביא רפואה לחולי עם ישראל, בהוקרה ובהערכה עצומה, ש.פ.

אלה מור
(16/02/2014 10:21:00)

לאריאל תום וניצן היקרים,
הגעתי אליכם סקפטית, מפחדת וכואבת, יצאתי מכם שמחה ולא מאוכזבת...
הטיפולים המסורים והיעילים...
החזירו אותי לחיים רגילים, המלצותי החמות אותן אעביר...
ושמכם הטוב יעבור בכל העיר...
אתכם אוהבת ואתכם על קשר שומרת... בנאמנות ואהבה גדולה...מור אלה, פברואר 2014


טליה
(30/01/2014 09:50:00)

תמיד תענוג לבוא למרכז הזה, כולם מאירי פנים. האיכפתיות של תום ושל אריאל ראויה לציון גבוה! גם ניצן תורמת לאוירה המיוחדת של המקום הזה. כל טוב לכולכם!

שפרה א.
(28/11/2013 12:01:00)

לכבוד חג האורים-מאחלת לכם המשך עשייה מבורכת...אריאל, תום, דינה וניצן - המקום הנעים שלכם מחזק את ההרגשה הטובה ונותן משמעות ל "רואים את האור בקצה המנהרה". בתודה ובאופטימיות גדולה משפרה...

נאוה בר דוד
(02/09/2013 08:17:00)

היי לכולכם,

מאחלת לכם שנה טובה, נפלאה ,בריאה והעיקר צמיחה והתפתחות...

תודה על כל השנה הקסומה שעברנו יחד.

נתראה...

נאוה

פנינה אריאב
(01/09/2013 16:14:00)

לדינה, אריאל, תום וניצן,

שנה טובה ומבורכת; שנה של עשייה פורייה והמשך הצלחה בטיפולים;

בהזמנות זו מבקשת להודות לכם על הטיפול המסור; תודה גדולה לכל אחת ואחד מכם על הדאגה, האכפתיות, החום והשרות האדיב;

אני מרגישה הרבה יותר טוב בזכותכם; יישר כוח ושנה טובה.

פנינה אריאב

עמי לין
(28/08/2013 09:30:00)

מדקרת יקרה!

אתמול בטיפול...
שבחלקו היה נושא השיעול...
השיעול נעלם כמעט...
נשאר ממנו ממש מעט...
אני מזה רווה נחת...
תודה לך,
וגם למחט...

רותי פרקש
(19/08/2013 11:51:00)

זכיתי לרפואה שלמה-משיתוק חלקי בפנים(פציאליס) שפגע בעצב שריר הפנים. הודות לטיפול המקצועי והמסור, תוך זמן קצר מאוד ניכר שיפור במראה, חזרה תחושה לעצב השריר. כיום הכל מאחורי, אני מרגישה מצויין ונראית טוב, תודה לאל.מכאן אני מודה לצוות :אריאל, תום ודינה המקסימה, תודה לניצן על הסבלנות ואורך הרוח, על האדיבות בה קיבלה אותי תמיד בסבר פנים יפות, בברכה והצלחה שנה טובה מכל הלב. תודה מיוחדת לדינה על הטיפול המסור והמקצועי, תודה על ההקשבה והתמיכה,העדינות, השקט והשלווה שהשרית במשך הטיפול. תודה מכל הלב...

רותם שפירא
(07/07/2013 18:35:00)

טיפול מדהים! לא יודעת איך המצב היה משתפר אחרת, מרגישה כאן כמו חלק מהמשפחה, מעבר לטיפול יש אווירת תמיכה וחום, תמיד אפשר לשאול , להתייעץ. אני חוזרת כל פעם כשקצת לא מרגישה טוב והטיפול נותן לי אוויר לעוד תקופת זמן.
תמיד אמליץ עליכם!

אדית - עידית ראובני
(02/06/2013 18:08:00)

לאריאל, תום ודינה , תודה על טיפולכם המסור , בזכותכם אני מרגישה כמו חדשה...תבורכו. עידית (בת 77)

דורית ג'קסון
(02/06/2013 18:04:00)

לתום, אריאל וניצן, רוב תודות מקרב לב עבור הטיפול המסור, דורית ג'קסון

שלמה ט
(02/06/2013 17:50:00)

עברנו ביחד תקופה ארוכה של טיפולים. ברצוני להודות לכם על היחס המסור והדואג שקיבלתי מכם. אני מלא הערכה על המקצועיות והאנושיות שלכם. עזרתם לי רבות בתקופה לא קלה מבחינתי. אמליץ עליכם לכל חבריי ומכרי. בהמון כבוד, תודה והערכה, שלמה


יהודית פרלוב
(02/06/2013 17:48:00)

ברצוני להביע את תודתי והערכתי על האופן בו טיפלתם בבעייתי. תודה על הדבקות במטרה שנתנה לי ביטחון וסייעה לי להתמודד עם הבעיה. אתם מטפלים בצורה רצינית, אכפתית וברגישות רבה לכל פציינט. בטיפולים דואגים אישית לכל מטופל, מעניקים לו את מירב תשומת הלב ומשלבים טיפולים שונים כמו :שיחות, דיקור, חשמל וכוסות רוח. הכל מלווה ביחס אנושי נאות ואהבה לזולת. ברצוני לציין גם את מזכירת המכון - ניצן, שמקבלת את הפציינטים בחיוך ובמילה טובה. אני ממליצה עליכם בכל ליבי. המשיכו כך ובטוחני שתעשו חיל.

ניצן מלצר
(31/12/2011 17:52:00)

הגעתי לקליניקה עם בעייה מורכבת של עצב כלוא ברגל וחוסר יכולת להניע את כף הרגל וכן תחושה מוזרה של שיתוק בכף הרגל, כתוצאה מירידה דרסטית במשקל עקב ניתוח קיצור קיבה, כמוכן בעקבות הניתוח התחלתי לסבול מצרבות והתקפים קשים של כאבי בטן לא מוסברים שמטופלים תרופתית ברפואה קונבנציונלית. אריאל ותום הציעו טיפול בדיקור עם חשמל, אני התנגדתי נחרצות עקב נסיון לא מוצלח של טיפול כזה אצל מטפל אחר, הדיקור שיפר את מצב הרגל, אך לא כמצופה . לאחר שאורטופד המליץ על ניתוח להתרת העצב הכלוא ברגל, החלטתי להיענות להצעה הראשונית ולשלב חשמל בטיפול הדיקור, התוצאות לא אחרו לבוא והיום, לאחר כ 12 טיפולי חשמל הרגל בשיפור ניכר ובמגמת עלייה בתפקוד מדי שבוע, אין מילים להודות למסירות, האכפתיות, ההקשבה , הסבלנות והמקצועיות של אריאל ותום, המון חשיבה וחכמה הושקעו בדרך לפתרון הבעייה שאיתה הגעתי אליכם, תודה רבה לכם ואין ספק שתגיעו רחוק בתחום זה עם יחס כזה רציני לכל בעייה רפואית או קושי בו אתם נתקלים, תודה רבה , בהחלט תמכתם בי רבות ועל כך הערכתי הכנה...ניצן.

רחלי רוזנברג   (דואר אלקטרוני)
(03/11/2011 16:10:00)

מיגרנות, כאבי ראש, בקיצור סיוט.
3 פעמים בשבוע לפחות - מנוטרלת לגמרי מתיפקוד... כבר 7 חודשים, מאז שילדתי את ביתי הראשונה...
רפואה סינית בקהילה שינו את חיי!!!!
ברצינות... 5 טיפולי דיקור במהלך 3 שבועות העלימו את המיגרנות לגמרי...
אני ישנה טוב יותר בלילה, לא לחוצה יותר והכי חשוב - החיוך חזר ...
ממליצה בחום!

מר אנטון גרנט   (דואר אלקטרוני)
(15/08/2011 17:51:00)

הגעתי לקליניקה בעקבות אלרגיה שתקפה אותי בפתאומיות ונורא הציקה לי ביום יום. הכדורים שהייתי לוקח נגד לאלרגיה כלל לא עזרו לי. האלרגיה ממש הפריעה לי בחיי היומיום וגרמה לי סבל רב. נפגשתי עם אריאל והייתי מאוד סקפטי עם כל הסיפור הזה עם הדיקור. בחיים לפני זה לא עשיתי שום דיקור ותמיד חשבתי שזה שטויות. רפואה רגילה וטיפולים כלל לא עזרו לי, אז אמרתי מה כבר יכול להיות אני אנסה מה שאריאל אומר. לאחר כמה טיפולים התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב. היום לאחר 15 טיפולים וכמה מנות של פורמולה שאריאל הרכיב לי אין לי שום זכר לאותם בעיות נשימה שהיו לי! אין לי מילים להודות לאריאל על המסירות, הרצינות והיחס המקסים. הוא עשה הכל כדי שאני ארגיש טוב יותר, התעניין כל הזמן במצבי ותמיד היה זמין לשאלות והתייעצויות. בזכות ההשקעה שלו בטיפול, איכות החיים שלי השתפרה מאוד! אני ממליץ בחום על הקליניקה, ואשמח לספר יותר לכל מי שמעוניין. אני עדיין לא מבין איך אבל זה פשוט עובד!!! אריאל ותום תודה לכם תמשיכו לעזור לאנשים ולתת טיפול מהלב.

גלעד דרמון   (דואר אלקטרוני)
(04/05/2011 11:16:00)

היו לי כאבי גב מישיבה ממושכת מול המחשב.
תום בסבלנות רבה וייעוץ ממושך דאג לי.
כיום אני ללא כאבים בגב כלל ומסוגל לעבוד מול מחשב שעות רבות.
תודה רבה.

ניב נחום   (דואר אלקטרוני)
(23/10/2010 23:05:00)

לתום ואריאל תודה רבה
הטיפול בקלינקה שלכם הן בH.N.S VASCULITIS והן בבעית המשקל (ירידה של כ22 קג) היה מאד אפקטיבי ושיפר את איכות החיים שלי בצורה דרמטית ,תודה רבה והמשך קריירה מקצועית עשירה פורייה ואפקטיבית לכם לטובת כולנו ,;) ניב.

אסתר שאול
(17/07/2010 22:55:00)

לאריאל ותום!
המון המון תודה על תרומתכם להפחתת משקל והטיפים לאיכות חיים בריאה יותר. תרשו לי לשבח אותכם בהקשבה השלווה והיחס האישי שקבלתי ממכם. משבחת את הידע והעברתו אליי. יישר כוח והמשך פוריות.

רינה וראובן   (דואר אלקטרוני)
(16/07/2010 18:43:00)

לאריאל ותום!

לקראת סיום הפרויקט שלנו אני רוצה לשבח ולהלל אתכם.
על תשומת הלב שלכם בכל עניין ודבר.
על יכולת ההקשבה שלכם והתגובות הענייניות והתומכות.

בעצם יצרתם אקלים סביבתי תומך, אשר תרם לכל זאת.

ומעל הכול, על התוצאות הטובות שהשגנו בסופו של דבר, שהן:
הרגשה גופנית טובה יותר ושיפור מצב הרוח.
הפחתת משקל, אשר מסייע ומקל פיזית.
ובמיוחד הגישה והדרך לנסות לפתור בעיות פיזיולוגיות אישיות.


יישר כוח !!!

בברכה,

רינה וראובן.

שרון סדן   (דואר אלקטרוני)
(16/07/2010 10:31:00)

הגעתי לקליניקה בעקבות התקפי אלרגיה רבים וחזקים. הכדורים שהייתי לוקחת לאלרגיה הפסיקו להשפיע וההתקפים רק נהיו יותר ויותר תכופים וחזקים. האלרגיה ממש הפריעה לי בחיי היומיום וגרמה לי סבל רב. לאחר תקופה של דיקור וטיפול בעזרת פורמולות צמחים המצב השתפר פלאים!!! היום אני לקראת סוף הטיפול ומרגישה נפלא! אין לי מילים להודות לאריאל על המסירות, הרצינות והיחס המקסים. הוא עשה הכל כדי שאני ארגיש טוב יותר, התעניין כל הזמן במצבי ותמיד היה זמין לשאלות והתייעצויות. בזכות ההשקעה שלו בטיפול, איכות החיים שלי השתפרה מאוד! אני ממליצה בחום על הקליניקה, ואשמח לספר יותר לכל מי שמעוניין.

רחל אלון   (דואר אלקטרוני)
(14/06/2010 23:16:00)

ברצוני להודות לאריאל על טיפולו המסור ועל יחסו האדיב והסבלני. הגעתי לקליניקה לאחר אפיזודות חוזרות ונישנות במשך חודש ימים של גב תפוס. לאחר סידרת טיפולים מצבי השתפר מאד והאפיזודות הללו נעלמו כלא היו. ושוב תודה רבה. רחל אלון.

טלי פ
(12/04/2010 15:03:00)

אפריל 2010
תום יקר,

הגעתי אליך עם דלקת מכאיבה במפרק הירך ובברך, שבקושי אפשרה לי לעמוד על הרגליים, לשבת או לשכב, וזאת אחרי ביקורים אצל אורטופד, בדיקות וכדורים.

כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הוטבה במידה כזו שיכולתי לנשום לרווחה - הכאב פחת משמעותית, וכל הגוף חזר למצב מאוזן יותר.
לאחר מספר טיפולים המצב הוטב בהרבה, וכן חלה הטבה בתחומים אחרים בהם טיפלת, לאחר תשאול מעמיק ומקיף.

רוצה להודות לך על המקצועיות, האכפתיות, היסודיות והמסירות.
המבט הכולל והיסודי שלך הצליח להגיע, לאתר ולטפל בנושאים שאפילו לא ידעתי שמציקים לי, ולהביא לתחושה מאוזנת של בריאות ורוגע.

יודעת שתמיד אמצא מענה אצלך לכל מצוקת גוף או נפש.

תודה מקרב לב,

טלי

לימור לביא   (דואר אלקטרוני)
(12/09/2009 12:14:00)

הגעתי לאריאל לאחר שגילו אצלי את מחלת האורטיקריה , המלווה בתופעת גרד ונפיחויות בכל חלקי הגוף, דבר שתקף אותי כמעט מידי יום, והשפיע על מהלך התקין של היום. אחרי סדרת בדיקות רציפה בבית החולים רמב"ם במחלקת העור, הבנתי שאין פיתרון והרופאים לא היה להם הסבר למחלה וגם לא פיתרון חוץ מכדורים שמרגיעים את התופעות. ממש במקרה (למרות שאינני מאמינה במקריות, הכל מלמעלה) דרך קרוב משפחה הגעתי לאריאל , שלאחר שיחת טלפונית הבנתי , מן תחושה פנימית שזה האיש שיעזור לי. התחלנו עם סדרת טיפול דיקור ועיקר הטיפול היה צמחי מרפא במשך 3 חודשים פלוס מינוס, התופעה פשוט הלכה והתמעטה, היום אני חודשיים אחרי הטיפול ואני יכולה להגיד בוודאות שהמחלה מאחורי. אריאל אדם מקצועי,אמין,משדר רוגע אופטימיות,לאורך כל הטיפול התקשר רבות והתעניין ,ממש ליווה אותי בכל המהלך, מדהים!!! ממליצה בחום. אשמח לייעץ לכל המעוניין.

אודי קטן   (דואר אלקטרוני)
(06/08/2009 20:42:00)

בשנים האחרונות סבלתי כנראה בעקבות המלחמה (מלחץ) מאלרגיה שפשוט פגעה לי באיכות החיים אני לא אפרט את התסמינים אבל זה היה פשוט בלתי נסבל הלכתי להרבה רופאים מומחים ועשיתי בדיקות ומבחנים...האבחנה היתה אלרגיה כרונית...טופלתי בעזרת כדורים עם תופעות לוואי של עייפות אשר הפסיקו קלות את האלרגיה אך פגעו עדיין באיכות חיי! למזלי גיליתי את אריאל שטיפל בי (ועדיין מטפל בי בבעיות אחרות...) בצורה אינטנסיבית ואחרי סידרה של 7-8 טיפולים האלגריה נעלמה לתקופה של חצי שנה! הרגשתי שקיבלתי את חיי בחזרה! אני ממליץ בחום על טיפול אצל אריאל! חוץ מזה שהוא מקצועי בתחומו אי אפשר להתעלם מהחיוך ומאופיו החם והשירות האדיב שקיבלתי בכל מפגש ומפגש עימו.

מיטל ב., חיפה
(03/08/2009 11:23:00)

לפני הטיפול אצל אריאל, סבלתי מבעיות כרוניות במשך שנים, בעיקר מכאבי ראש ובעיות במערכת העיכול. לא האמנתי שזה יכול להשתנות. טופלתי בעבר בדיקור וכיום אני לוקחת פורמולות צמחיות. היה שיפור חד משמעי! אני מרגישה כאילו השלתי מעליי משא מטריד שנשאתי במשך זמן רב. איכות החיים שלי עלתה באופן משמעותי ועכשיו אני יודעת שיש לאן לפנות.

M&M   (דואר אלקטרוני)
(16/07/2009 16:56:00)

שלום רב!
אני בת 26. לפני להגיע לאריאל עברתי המון רופאים ובדיקות. למשך כמה שנים סבלתי מכאבי ראש ממש חזקים,סחרחורות, התקררויות, עייפות וכל התסמינים הנוספים שלא אמורות להרגיש בחורות בגיל 26.
אצל אריאל עברתי טיפול בצמחים ובמקביל בדיקורים (זה לא מפחיד ולא כואב בכלל!:). כבר בשבוע השני הרגשתי שיפור דרסטי! עכשיו , כאשר סיימתי את סידרת הטיפולים, אני בריאה לחלוטין, ללא כאבי ראש, ללא עייפות, חיה חיים מלאי שמחה, אטראקציות ובריאות!!!!!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה