ארכיון הבלוג

מרכז הדרכה

במרכז רפואה סינית בקהילה, פועל מרכז הדרכה אותו מנהלת לינה ברק (המשמשת גם כמטפלת בקליניקת הכאב הקהילתית). מרכז ההדרכה שם לעצמו כמטרה לקדם קורסים וסדנאות לימודיות לקהל המטפלים בארץ ובנוסף להקנות ידע והבנה לגבי הרפואה הסינית לציבור הרחב.

מרכז ההדרכה מקיים שיתוף פעולה מגוון ועשיר עם ICCM - 
ארגון עצמאי אשר שם לעצמו למטרה להוות בית מקצועי לקידום לימוד, מחקר וקשרים מקצועיים בתחום הרפואה הסינית והיפנית. 

להרשמה ופרטים לגבי קורסים ו/או להזמנת הרצאות בנושאים שונים הקשורים לרפואה סינית צרו קשר:
רפואה סינית בקהילה - 04-8242303
לינה ברק - 054-4727238
sinitbakehila.hadracha@gmail.com 


לוח קורסים קרובים אצלנו בסינית בקהילה - שד' מוריה 63, חיפה:


סדנת כוסות רוח (אש) –10.3 יום ו' 9:30 - 13:30 - יום מרוכז בו נלמד על כלי טיפולי זה מניסיוננו, נבין מה הוא מבצע ובעיקר נלמד טכניקות שונות - פלאש, משיכה, סטטי, עם הקזה, על הפנים, על הבטן, לברכיים, לעורף, לגב ועוד... אחד הכלים היותר יעילים שאנחנו משתמשים בהם במרפאה ביום יום הינם כוסות הרוח. 95% מהמטופלים שלנו מטופלים בכוסות הרוח להפגת כאב, ויסות העיכול, המרצת הדם בפנים למצבי שיתוק ועוד ועוד.
כוסות הרוח הן כלי בטוח ומאוד אפקטיבי!
עלות הסדנא 250 ש"ח. 
אורך הסדנא: 4 שעות וכוללות חלק תאורטי ומעשי בו נתרגל.


קורס טיייפינג למטפלים ב  26.2 יום א' 9:00 - 17:00- מומלץ לכל המטפלים העוסקים בטיפול ושיקום ובבעיות כאב. קורס באורך 10 שעות לימוד ומתרכז בעיקר בצד הפרקטי כך שכבר באותו יום תקבלו כלי טיפול אשר ישדרג את ארגז הכלים שלכם ויגדיל משמעותית את הצלחתכם בטיפול בכאב וביכולת התנועתית. הקורס בהנחיית תום פיאנן ,מרצה בכיר מטעם חברת SPIDERTHECH העולמית לחבישות קינזיולוגיות. .שיטת הטיפול בטייפ הקינזיולוגי הינה שיטה ייחודית המאפשרת טיפול בטווח רחב של פציעות ללא סיכון ותוך יעילות משמעותית בשיפור תהליך ההחלמה. למסיימים תוענק תעודת הכשרה כמטפל בשיטת טייפינג NSM, התעודה הנה בינלאומית מטעם חברת ספיידרטק העולמית.
עלות הקורס 600 ש"ח בלבד וכוללת ערכת ציוד מלא לתרגול.

קורס רוקחות טבעית - בקרוב יפתח מועד חדש  - למשך 7 מפגשים - קורס באורך מלא של רוקחות טבעית!!! 7 מפגשים בהם תלמדו להכין משחות רפואיות,שמנים, קרמים, סבונים ועוד!!! נכיר את צמחי המרפא ונלמד את השימוש בהם בקוסמטיקה הטבעית, איך לרקוח מהם טינקטורות, שמני תשרית, הידרוסול, ג'לים, קרמים, משחות ועוד. זה הקורס הכי שימושי שתעשו אי פעם.נרקח מכל טוב יחד, ובסיום הקורס תוכלו לרקוח לעצמכם או למטופלים שלכם כמעט את כל המוצרים לבד בבית.

לפרטים נוספים תאריכים, סיליבוס ,מחיר ומיקום בלינק: http://lp.vp4.me/dmp4


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה